Elżbieta Citak

Z zawodu technik chemik. Jej pasja to tworzenie oryginalnych drinków kawowych, które potrafią ożywić każdą kawiarnię. W swojej pracy łączy rzetelny warsztat baristy, doświadczenie w pracy w kawiarni, wiedzę chemika pogłębioną jeszcze na kursie z Miksologii Molekularnej, wyobraźnię i ciekawość nowych smaków i przede wszystkim życzliwość wobec ludzi, która sprawia, że jej drinki mają coraz szersze grono stałych wielbicieli. Jej Irish Coffee przygotowana z podpalanej whisky jest znana w środowisku kawowym.

Wiedzę o kawie zdobywała podczas kolejnych zawodów i pracy w kawiarni w Krynicy Zdroju - swoim rodzinnym mieście, ale też szkoląc baristów, szerząc kulturę picia dobrej kawy i pomagając w otwieraniu nowych kawiarni.

W 2012 roku dołączyła do Coffee Proficiency. Jej wyjątkowe umiejętności i doświadczenie potwierdzone licznymi tytułami zdobytymi w krajowych i międzynarodowych zawodach sprawiają, że doskonale realizuje się w naszej firmie jako trener basistów, a także tworzy drinki na bazie kawy, których nie powinno zabraknąć w menu dobrej kawiarni.

 

Osiągnięcia:

-2008 trzecie miejsce w konkursie Barista Cup

-dwukrotnie zajęła ósme miejsce w Mistrzostwach Polski Basistów 2009 i 2010

- dwukrotna Mistrzyni Polski Coffee In Good Spirits 2011 i 2012

- ósme miejsce na Mistrzostwach Świata CIGS 2011 w Maastricht

-uczestniczka i finalistka ogólnopolskich  zawodów barmańskich 2012

 

Prowadzone szkolenia:

Szkolenie branżowe dla baristów

Coffee In Good Spirits

Tworzenie drinka firmowego dla kawiarni

Szkoła Mistrzów: indywidualne treningi do Mistrzostw Polski Baristów i WBC

Czarne Noce Coffee Proficiency

 

Kontakt: elzbieta.citak@coffeeproficiency.com